Destek Hattı: (0212) 438 0 954

Yemek Şirketi

yemek şirketi
Tabldot Yemek

Genel anlamda bilinen 3 farklı yemek sunumu bulunmaktadır. Bunlardan birincisi alakart yemek hizmetidir. Bu hizmet restoranlar tarafından verilmektedir ve müşterinin talebi doğrultusunda üretilen yemekler için kullanılmaktadır. İkinci sunum şekli açık büfe sunumudur. Bu servis şeklinde, olabildiğince çok yemek sunumu yapılır ve kişi kendi tercihleri doğrultusunda istediği yemekleri alabilir. Açık büfe sunumu da genellikle lüks otellerde karşımıza çıkmaktadır. Üçüncü servis şekli ise tabldot servisidir. Tabldot servisinde öncesinde hazırlanmış olan menüler tercih seçeneği olmaksızın müşterilere sunulur. Tabldot servis şekli ise genellikle yemek şirketi dediğimiz şirketler tarafından sunulur ki, bu sektördeki en popüler hizmet şekli budur.

Yemek şirketleri tabldot sunumunu zenginleştirmek adına menülerini genişletebilmekte ve bu menü içerisinde farklı seçenekleri müşterilerine sunabilmektedir. Ya da bazı yemek şirketleri menülerin oluşturması işlemini müşterilerine bırakabilmektedir. Kısacası tabldot hizmetini, daha lüks bir hizmet olan alakart ya da açık büfe hizmet türlerine dönüştürmek adına çaba gösterilmektedir. Bu ve benzeri metotlar müşteriler tarafından takdir görmekte ve en azından kısmi olarak hizmeti daha tercih edilebilebilir bir hale getirmektedir.

Ortalama bir yemek şirketi günlük 1000 adet yemek üretmektedir. Toplamda 5000 yemek şirketi olduğu bilinmektedir. Bu ortalamayı da hesaba katarsak yaklaşık olarak günlük 5 milyon adet yemek tabldot esası ya da genişletilmiş tabldot hizmeti olarak verilmektedir.

İletişim
Net Kurumsal Tabldot Yemek
Çobançeşme Mah. Nish İstanbul C/68 Bahçelievler/İSTANBUL
Tel: (0212) 438 0 954
Fax: (0212) 438 0 953
Web: www.tabldot.org
E-Posta: info@tabldot.org
Anahtar Kelimeler

tabldot, tabldot yemek, tabldot yemek firması, yemek şirketi, catering firması, catering şirketi, yemek firmaları, yemek şirketleri, catering firmaları, catering şirketleri, istanbul yemek firmaları, tabldot yemek firmaları, toplu yemek firmaları, hazır yemek firmaları, büyük catering firmaları, catering hizmeti, catering hizmetleri

Tabldot