Destek Hattı: (0212) 438 0 954

Yemek Firmaları

Yemek firmaları, şirketlere yemek hizmeti sağlayan firmalardır. Yemek firmalarının vermiş olduğu yemek hizmetine kısaca “catering” de denilebilmektedir ki bu son yıllarda oldukça yaygın bir kullanımdır. Kimi zamana kolaylık olması ve daha rahat anlaşılabilmesi için catering firmaları da denmektedir. Çünkü yemek çok genel bir kavramdır. Catering ise daha spesifik olup direk olarak bu işi anlatabilmektedir.

Yemek firmaları insanın ve iş hayatının olduğu her bölgede bulunmaktadır. Bu nedenle Türkiye’nin her tarafında yemek firması bulmak mümkündür. Sanayinin gelişmiş olduğu ya da nüfusun fazla olduğu illerde nüfusa paralel olarak yemek firmalarının sayısı da artmaktadır. Bir yemek firması toplu yemek üretimi yapar ve yemek maliyetlerini aşağı çekerek toplu alım gücünü kullanır böylece yemekleri uygun fiyatlı ve kalitelidir. Bu sebepledir ki bir çok şirket artık kendi yemeklerini üretmek yerine bu işi profesyonel yemek firmalarına bırakmıştır. Her sektörde olduğu gibi yemek firmaları arasında da merdiven altı üretim yapan firmalar ya da küçük ölçekli firmalar bulunmaktadır. Fakat bu işi kurumsallık boyutuna taşıyan ve profesyonel bir anlayışla hizmet veren yemek firmaları da vardır.

Net Kurumsal, Türkiye’nin en geniş hacimli yemek üretimi sağlayan ve hizmet yelpazesi en geniş yemek firmalarından biri olup bir çok konuda sektöre öncülük etmektedir. Yemek hizmetinin ne kadar profesyonel olarak yapılabileceği konusunda yapmış olduğu bir çok icraat sektördeki diğer yemek firmalarına ve rakiplerine ışık tutmaktadır.

İletişim
Net Kurumsal Tabldot Yemek
Çobançeşme Mah. Nish İstanbul C/68 Bahçelievler/İSTANBUL
Tel: (0212) 438 0 954
Fax: (0212) 438 0 953
Web: www.tabldot.org
E-Posta: info@tabldot.org
Anahtar Kelimeler

tabldot, tabldot yemek, tabldot yemek firması, yemek şirketi, catering firması, catering şirketi, yemek firmaları, yemek şirketleri, catering firmaları, catering şirketleri, istanbul yemek firmaları, tabldot yemek firmaları, toplu yemek firmaları, hazır yemek firmaları, büyük catering firmaları, catering hizmeti, catering hizmetleri

Tabldot