Destek Hattı: (0212) 438 0 954

Hizmetlerimiz

Net Kurumsal olarak taşıma yemek hizmeti başta olmak üzere, yerinde üretim yemek hizmeti, organizasyon hizmetleri ve danışmanlık hizmetleri gibi hizmetler vermekteyiz. Türkiye’nin bir çok ilinde aktif halde hizmet vermekte olup İstanbul dışındaki hizmetlerimizin bir çoğu yerinde üretim yemek hizmetidir. Taşıma yemek hizmeti üzerine dağıtım ağımız İstanbul, Bursa, Kocaeli ve Tekirdağ ile sınırlıdır.

Tabldot Yemek Hizmetlerimiz

1- Taşımalı Yemek Hizmeti

Yemekler kendi yemek fabrikalarımızda üretilir ve size iletilmek üzere dağıtım araçlarıyla taşınır. Yemek saatinizde ulaştırılmış ve hazırlanmış olarak sizlere sunulur.

 

2- Yerinde Üretim Yemek Hizmeti

Firmanızın göstereceği yemek üretim alanında standartlarımıza uygun olmayan ve yemek üretimi için eksik olan tüm ekipmanlar tarafımızdan karşılanarak hizmete başlanır. Yemekler sizin firmanızda üretilir ve sunulur.

 

3- Organizasyon Hizmetleri

Düğün, davet, nişan, fuar, kongre ve benzeri organizasyonlarınız tarafımızdan tüm detaylarıyla yapılır.

 

4- Danışmanlık Hizmetleri

Yemek firmalarına satın alma, müşteri bulma, sistem mühendisliği, kalite konularında danışmanlık hizmeti verilir.

İletişim
Net Kurumsal Tabldot Yemek
Çobançeşme Mah. Nish İstanbul C/68 Bahçelievler/İSTANBUL
Tel: (0212) 438 0 954
Fax: (0212) 438 0 953
Web: www.tabldot.org
E-Posta: info@tabldot.org
Anahtar Kelimeler

tabldot, tabldot yemek, tabldot yemek firması, yemek şirketi, catering firması, catering şirketi, yemek firmaları, yemek şirketleri, catering firmaları, catering şirketleri, istanbul yemek firmaları, tabldot yemek firmaları, toplu yemek firmaları, hazır yemek firmaları, büyük catering firmaları, catering hizmeti, catering hizmetleri

Tabldot