Destek Hattı: (0212) 438 0 954

Belgelerimiz

Net Kurumsal olarak bir yemek üreticisinin bulundurması gereken tüm sertifikalara ve kalite belgelerine sahip olup bunların da üstüne çıkan bir hizmet-kalite anlayışına sahibiz. Üretimde standartlaşma ve esnek hizmet olgularını bütünleştirip karma bir üretim modelini benimseyerek birim maliyetlerimizi minimize ediyor ve müşteri memnuniyetini en üst noktaya çıkarıyoruz. Bir yemek firmasından beklenen tüm talepleri karşılayacak entegre bir sistem geliştirerek ortak bir bünye oluşturduk. Bu sayede çok farklı menü taleplerinde bulunan (Örneğin; vejeteryan, vegan menüleri) müşterilere hizmet verebiliyor, çok farklı ilçe ve şehirlerden gelen talepleri karşılayabiliyoruz.

Bir bütün olarak Net Kurumsal diğer yemek firmalarından farklı olarak çok şubeli zincir marketleri olan ve ortak bir faturalandırma yapabileceği bir catering şirketi müşteriler için de bulunmaz özellikte bir firmadır. Geniş dağıtım yelpazemiz olmasına rağmen ortak bir standart hizmet anlayışı sağlamamız, müşterilerimizle uzun ömürlü ilişkilerimizin temelini oluşturmaktadır.

İletişim
Net Kurumsal Tabldot Yemek
Çobançeşme Mah. Nish İstanbul C/68 Bahçelievler/İSTANBUL
Tel: (0212) 438 0 954
Fax: (0212) 438 0 953
Web: www.tabldot.org
E-Posta: info@tabldot.org
Anahtar Kelimeler

tabldot, tabldot yemek, tabldot yemek firması, yemek şirketi, catering firması, catering şirketi, yemek firmaları, yemek şirketleri, catering firmaları, catering şirketleri, istanbul yemek firmaları, tabldot yemek firmaları, toplu yemek firmaları, hazır yemek firmaları, büyük catering firmaları, catering hizmeti, catering hizmetleri

Tabldot