Destek Hattı: (0212) 438 0 954

Hakkımızda

Tarihçe

Net Kurumsal 2009 yılında İstanbul Tekstilkent’te kurulmuştur. Daha sonra 2013 yılında Bahçelievler’de Nish İstanbul’a yerleşmiştir. Kuruluş yıllarında tabldot yemek (catering) sektörünün yanı sıra güvenlik ve temizlik hizmetleri sektöründe de faaliyette bulunmuş, 2013 yılında bunları iptal ederek yalnız catering sektörüne odaklanmıştır. Şuan orta ve büyük ölçekli bir çok firmayla çalışmakta olup referans listesini genişletmektedir.

Net Kurumsal Farkı

Net Kurumsal alışılagelmiş yemek sektörüne yeni bir soluk getirmeyi misyon edinmiş ve Türkiye’de Ar-Ge çalışmalarına en çok bütçe ayıran yemek firmasıdır. İnovasyona ayırmış olduğumuz bütçe ile her geçen yıl müşterilerine daha kaliteli hizmeti vermekle birlikte, yeni müşteriler edinme noktasında da çok büyük mesafe katetmiş bulunmaktayız. Yüksek adetli üretimlerin getirisi olarak satın alma gücümüzü kullanarak müşterilerimize en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Bu hususta kaliteden ödün vermeden, uzman mühendislerimizle müşteri istekleri doğrultusunda yemek menüleri ve hizmet konsepti kapsamında esneklik gösterebilmekteyiz.

İletişim
Net Kurumsal Tabldot Yemek
Çobançeşme Mah. Nish İstanbul C/68 Bahçelievler/İSTANBUL
Tel: (0212) 438 0 954
Fax: (0212) 438 0 953
Web: www.tabldot.org
E-Posta: info@tabldot.org
Anahtar Kelimeler

tabldot, tabldot yemek, tabldot yemek firması, yemek şirketi, catering firması, catering şirketi, yemek firmaları, yemek şirketleri, catering firmaları, catering şirketleri, istanbul yemek firmaları, tabldot yemek firmaları, toplu yemek firmaları, hazır yemek firmaları, büyük catering firmaları, catering hizmeti, catering hizmetleri

Tabldot