Destek Hattı: (0212) 438 0 954

Bağcılar Yemek Firmaları

bağcılar haritasıBağcılar, İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan ve İstanbul’un ilçeleri arasında yüzölçümüne göre en yüksek nüfusa sahip ilçedir. Bağcılar, son 50 yılda yapılanmış ilçelerden biri olup, çarpık kentleşmenin en bariz örneklerinden biridir. Ev hayatıyla iş hayatının iç içe olduğu bu ilçede, her geçen yıl yemek hizmeti ihtiyacı artma eğilimi göstermektedir. Bağcılar’daki yemek firmaları bu yemek hizmeti ihtiyacını karşılamak amacıyla çeşitli yerlerde kurulmuş ve hizmet vermektedir.

Bağcılar Yemek Şirketleri

Bağcılar’da bulunan yemek şirketleri, bir çok farklılık gösterebilir. Küçük ölçekli merdiven altı tabldot yemek firmaları da, profesyonel ve yüksek hacimli yemek firmaları da bu ilçede görülebilir. Fakat geneline bakacak olursak küçük ve orta ölçekli yemek üreticileri olduğu söylenebilmektedir. Kayıtsız yemek firmalarının da en çok gözlemlendiği yer Bağcılar ilçesidir.

catering hizmeti

Fabrikalara Catering Hizmeti

Bağcılar’da bulunan yemek firmaları, Bağcılar’a yakın komşu ilçelere de aktif olarak taşıma yemek hizmeti verebilmektedir. Trafiğin yer yer akıcı ve yoğun olduğu bu ilçede bulunan bir yemek firması, rahatlıkla Bahçelievler, Küçükçekmece, Esenler, Bakırköy, Güngören gibi komşu ilçelere yemek dağıtımı yapabilmektedir. Eğer talep edilen yemek sayısı fazla ise İstanbul’un Avrupa yakasının tamamına yemek hizmeti verildiği de söylenebilir.

Bağcılar yemek firmalarından yemek hizmetiyle alakalı teklif almak için ilk olarak yemek firmasından işletme kayıt belgelerini ve gıda işletme ruhsatını talep ediniz. Hatta mümkünse yemek firmasını yerinde ziyaret ediniz. Çünkü sizin kafanızda oluşan hijyen kriterleri, Bağcılar’daki yemek firmalarında bulunmayabilir. Öte yandan Bağcılar’da lokasyonunu belirlemiş büyük ölçekli ve profesyonel catering hizmeti veren yemek firmaları da bulunmaktadır. Bu yemek firmalarından yemek hizmeti almak için Bağcılar ön yargısını atmak gerekmektedir.

İletişim
Net Kurumsal Tabldot Yemek
Çobançeşme Mah. Nish İstanbul C/68 Bahçelievler/İSTANBUL
Tel: (0212) 438 0 954
Fax: (0212) 438 0 953
Web: www.tabldot.org
E-Posta: info@tabldot.org
Anahtar Kelimeler
tabldot, tabldot yemek, tabldot yemek firmaları, tabldot yemek şirketleri, yemek firmaları, catering şirketleri
Tabldot