Destek Hattı: (0212) 438 0 954

Makaleler

Bağcılar Yemek Firmaları

bağcılar haritasıBağcılar, İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan ve İstanbul’un ilçeleri arasında yüzölçümüne göre en yüksek nüfusa sahip ilçedir. Bağcılar, son 50 yılda yapılanmış ilçelerden biri olup, çarpık kentleşmenin en bariz örneklerinden biridir. Ev hayatıyla iş hayatının iç içe olduğu bu ilçede, her geçen yıl yemek hizmeti ihtiyacı artma eğilimi göstermektedir. Bağcılar’daki yemek firmaları bu yemek hizmeti ihtiyacını karşılamak amacıyla çeşitli yerlerde kurulmuş ve hizmet vermektedir.

Bağcılar Yemek Şirketleri

Bağcılar’da bulunan yemek şirketleri, bir çok farklılık gösterebilir. Küçük ölçekli merdiven altı tabldot yemek firmaları da, profesyonel ve yüksek hacimli yemek firmaları da bu ilçede görülebilir. Fakat geneline bakacak olursak küçük ve orta ölçekli yemek üreticileri olduğu söylenebilmektedir. Kayıtsız yemek firmalarının da en çok gözlemlendiği yer Bağcılar ilçesidir.

catering hizmeti

Kübra Catering Fabrikalara Catering Hizmeti

Bağcılar’da bulunan yemek firmaları, Bağcılar’a yakın komşu ilçelere de aktif olarak taşıma yemek hizmeti verebilmektedir. Trafiğin yer yer akıcı ve yoğun olduğu bu ilçede bulunan bir yemek firması, rahatlıkla Bahçelievler, Küçükçekmece, Esenler, Bakırköy, Güngören gibi komşu ilçelere yemek dağıtımı yapabilmektedir. Eğer talep edilen yemek sayısı fazla ise İstanbul’un Avrupa yakasının tamamına yemek hizmeti verildiği de söylenebilir.

Bağcılar yemek firmalarından yemek hizmetiyle alakalı teklif almak için ilk olarak yemek firmasından işletme kayıt belgelerini ve gıda işletme ruhsatını talep ediniz. Hatta mümkünse yemek firmasını yerinde ziyaret ediniz. Çünkü sizin kafanızda oluşan hijyen kriterleri, Bağcılar’daki yemek firmalarında bulunmayabilir. Öte yandan Bağcılar’da lokasyonunu belirlemiş büyük ölçekli ve profesyonel catering hizmeti veren yemek firmaları da bulunmaktadır. Bu yemek firmalarından yemek hizmeti almak için Bağcılar ön yargısını atmak gerekmektedir.

İstanbul Yemek Firmaları

istanbul haritası istanbul ilçeleriİstanbul, tarih boyunca her zaman bir cazibe olmuştur. Sayısız uygarlığın hüküm sürdüğü İstanbul’da bir çok medeniyet kendi eserlerini bırakarak imzasını atmıştır. Jeopolitik konumu sebebiyle günümüzde dahi Dünyanın en kalabalık ve en önemli şehirleri arasındadır. Avrupada nüfus büyüklüğü açısından 1. sırada, Dünyada ise 6. sırada yer almaktadır. Türkiye’nin de tartışmasız en büyük ve en önemli şehri olan İstanbul, iş hayatında da en aktif şehirdir. Diğer sektörlerin yayılımına paralellik gösteren tabldot yemek sektörü de İstanbul’da geniş ölçüde yayılmıştır. Bu yazıda aynı zamanda yazının başlığı da olan “İstanbul Yemek Firmaları” hakkında bir takım bilgiler vereceğiz.

İstanbul’daki Yemek Firmaları

İstanbul’da yaygın şekilde faaliyet gösteren, “catering sektörü” olarak da bilinen tabldot yemek sektörü; nüfus artışına ve aktif istihdam oranıyla paralellik göstermesi ve kentsel nüfusun fazla olduğu yerde doğru orantılı olarak artması sebebiyle son 30 yılda dramatik olarak artış göstermiştir. Sanayileşme ve profesyonelleşmenin bir yan ürünü diye nitelendirebileceğimiz profesyonel yemek hizmeti sektörü gelişmekte olan bir ekonomiye sahip olan Türkiye’de çok hızlı bir artış göstermesi kaçınılmaz bir durumdur. Yüksek talep oranları ve piyasanın monopol ya da oligopol olmaması yeni kurulan yemek firmaları için fırsatlar barındırdığı gibi tam rekabetin sonucu olarak yemek fiyatlarındaki kar marjlarını büyük ölçüde düşürmesi gibi bir sonucu da doğurmaktadır. Yine de her geçen yıl daha fazla sayıda yemek firmasının kurulması çok aktif ve sürekli talebin olması anlamına gelmektedir.

İstanbul Avrupa Yakası Yemek Firmaları

İstanbul Anadolu Yakası Yemek Firmaları

Küçükçekmece Yemek Firmaları

küçükçekmece yemek firmaları şirketleri tabldotKüçükçekmece, İstanbul’un avrupa yakasında yer alan ve Bağcılar, Bahçelievler, Başakşehir, Avcılar ilçelerine komşu olup Türkiye’deki en kalabalık ilçelerden biridir. Küçükçekmece’de yemek firması arıyorsanız Net Kurumsal Hizmetler olarak bize ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece’de bulunan tabldot yemek üretim mutfağımızdan profesyonel ve kalite bir yemek hizmeti temin edebilirsiniz. Küçükçekmece tabldot yemek dendiğinde de akla ilk gelen yemek firması olarak, profesyonel bir catering firmasından teklif alacağınız bilmenizi isteriz.

Küçükçekmece Yemek Şirketleri

Küçükçekmece ilçesi için yemek şirketleri olarak pek çok alternatif mevcuttur. Fakat bunların arasından müşteri memnuniyeti en yüksek firmayı tercih etmeniz doğru bir karar olacaktır. Küçükçekmece’deki yemek şirketlerini öncelikle iyi tanımanız gerekmekte, sonrasında ise vermiş olduğu hizmet hakkında bilgi edinmeniz gerekmektedir.

Küçükçekmece’de yemek hizmeti için yemek firması arıyorsanız bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz. Ya da 0212 438 09 54 nolu irtibat numaramızdan canlı destek alabilirsiniz.

Sayfa 1/712345...Son »
İletişim
Net Kurumsal Tabldot Yemek
Çobançeşme Mah. Nish İstanbul C/68 Bahçelievler/İSTANBUL
Tel: (0212) 438 0 954
Fax: (0212) 438 0 953
Web: www.tabldot.org
E-Posta: info@tabldot.org
Anahtar Kelimeler
tabldot, tabldot yemek, tabldot yemek firmaları, tabldot yemek şirketleri, yemek firmaları, catering şirketleri
Tabldot